30217 30294 33506 32318 34072 38609 32542 30298 30300 34070 35365 35374 31703 37476 39046 39207 32401 32606 36453 36622 37371 39051 30301 30302 32846
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
1-25 av 34 varer i listen 1 2 >>

  Produktbeskrivelse
492020 Triax492020 Sentral TDX Modul inngang DVB-S/S2 DVB-S/S2 (QPSK) satellittmottaker
Varenr 492020
492056 Triax492056 Sentral TDX Modul utgang DVB-C Quad CI 4x QAM + 2x CI modulator
Varenr 492056
492023 Triax492023 Sentral TDX Modul inngang DVB-T2 DVB-T/T2 bakkenettmottaker
Varenr 492023
492053 Triax492053 Sentral TDX Modul utgang PAL Quad CI SD/HD til PAL, 4x PAL + 2x CI modulator
Varenr 492053
492024 Triax492024 Sentral TDX Modul inngang DVB-C DVB-C (QAM) KabelTV mottaker
Varenr 492024
TRX23500 Triax492091 Sentral TDX Kabinett Black Edition 16+6 modulplasser, rack/veggmontering
Varenr TRX23500
492070 Triax492070 Sentral TDX Modul utgang 2x CI only Dekoder modul med 2 CI slot
Varenr 492070
492061 Triax492061 Sentral TDX Modul utgang DVB-T2 Quad CI 4x COFDM+ 2x CI modulator
Varenr 492061
492086 Triax492086 Sentral TDX Modul SFP Cat5, 1GBps For kommunikasjon med kabinett
Varenr 492086
492030 Triax492030 Sentral TDX Modul inngang HDMI MPEG 4  encoder modul
Varenr 492030
492072 Triax492072 Sentral TDX Modul utgang IP-Backend CI for 7 UDP pakker + 2x CI
Varenr 492072
492084 Triax492084 Sentral TDX Kabinett SD-Kort Reserve del  til kabinett
Varenr 492084
492080 Triax492080 Sentral TDX Modul inngang A/V MPEG 2 A/V encoder modul
Varenr 492080
492000 Triax492000 Sentral TDX Controller Modul Triax Controller reservemodul for kabinett
Varenr 492000
492053 - Demo Triax492053 Sentral TDX Modul utgang PAL HD Quad CI 4x PAL + 2x CI modulator, SD/HD til PAL
Varenr 492053 - Demo
492056- B vare Triax492056 Sentral TDX Modul utgang DVB-C Quad CI 4x QAM + 2x CI modulator
Varenr 492056- B vare
492051 - Demo Triax492051 Triax TDX PAL Quad utgangsmodul CI 4 x PAL+CI modulator
Varenr 492051 - Demo
490139 Triax490139 Sentral TDX Kabinett nøkkel Reserve nøkkel til kabinett
Varenr 490139
418062 Triax418062 Sentral TDX SNMP lisens lisens nøkkel for åpning av SNMP
Varenr 418062
492006 Triax492006 Sentral TDX Redundant Powersupply
Varenr 492006
418051 Triax418051 Sentral TDX AC 3 PAL aktivering lisens Opsjon AC3-analog lyd HD PAL utgangskort
Varenr 418051
TRX23869 Triax775276 Sentral TDX Fan Kit 80 x 80 x 25 mm
Varenr TRX23869
492087 Triax492087 Sentral TDX Modul SFP fiber MM 850nm 1 GBps, for kommunikasjon med kabinett
Varenr 492087
492088 Triax492088 Sentral TDX Modul SFP fiber SM 1310nm 1GBps, for kommunikasjon med kabinett
Varenr 492088
492005 Triax492005 Sentral TDX Kabinett strømforsyning Reserve nettdel  til kabinett
Varenr 492005

1-25 av 34 varer i listen 1 2 >>


Copyright © 2017 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
(3.17.4.24)