38533 37334 38534 38521 38522 38526 38517 38516 38527 38524 38525 38519 38538 38515 38537 38529 38536 38539 38528 38053 38523 26833 26835 26836 26837
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

1-25 av 36 varer i listen 1 2 >>

  Produktbeskrivelse
FBF23429 FibreFabSCDUPLEXBLANK Fiber Blindplugg Duplex SC SC sort FF
Varenr FBF23429
CC-OAMF03C1 OAMF03C1 Optisk dempeledd SM 03 dB SC/UPC CC Han-hun 1310+1550 nm, singlemode
Varenr CC-OAMF03C1
FBF23430 FibreFabSCSIMPLEXBLANK Fiber Blindplugg Simplex SC SC sort FF
Varenr FBF23430
FBF23418 FibreFabSCUSZR02 Fiber Adapter SM Simplex SC SC/PC Adapter, blå FF
Varenr FBF23418
FBF23419 FibreFabSCAPCUSGREEN Fiber Adapter SM Simplex SCA SC/APC Adapter, grønn FF
Varenr FBF23419
FBF23423 FibreFabLCAPCUDGREEN Fiber Adapter SM Duplex LCA LC/APC Adapter, grønn FF
Varenr FBF23423
FBF23414 FibreFabSCUDPHBRBEIGE Fiber Adapter MM Duplex SC SC/PC Adapter, beige FF
Varenr FBF23414
FBF23413 FibreFabSCUSPHBRBEIGE Fiber Adapter MM Simplex SC SC/PC Adapter, beige FF
Varenr FBF23413
FBF23424 FibreFabSCAPCUDGREEN Fiber Adapter SM Duplex SCA SC/APC Adapter, grønn FF
Varenr FBF23424
FBF23421 FibreFabLCDPXBLUE Fiber Adapter SM Duplex LC LC/PC Adapter, blå FF
Varenr FBF23421
FBF23422 FibreFabSCUDZR02 Fiber Adapter SM Duplex SC SC/PC Adapter, blå FF
Varenr FBF23422
FBF23416 CableComFCUZR02-DD Fiber Adapter SM Simplex FC FC/PC Adapter, klar FF
Varenr FBF23416
FBF23434 FibreFabSCSMPXAQUA Fiber Adapter MM Simplex SC SC/PC Adapter, Aqua, OM3 FF
Varenr FBF23434
FBF23412 CableComFCUPHBR-DD Fiber Adapter MM Simplex FC FC/PC Adapter, hvit FF
Varenr FBF23412
FBF23433 FibreFabSCDPXAQUA Fiber Adapter MM Duplex SC SC/PC Adapter, Aqua OM3 FF
Varenr FBF23433
FBF23426 FibreFabLCQUADGREEN-W Fiber Adapter SM Quad LCA LC/APC Adapter, grønn FF
Varenr FBF23426
FBF23432 FibreFabSCDPXEV Fiber Adapter MM Duplex SC SC/PC Adapter, Erika Violet OM4 FF
Varenr FBF23432
FBF23435 FibreFabSCSMPXEV Fiber Adapter MM Simplex SC SC/PC Adapter, Erika Violet, OM4 FF
Varenr FBF23435
FBF23425 FibreFabLCQUADBLUE-W Fiber Adapter SM Quad LC LC/PC Adapter, blå FF
Varenr FBF23425
FBF23018 FibreFabSCUSZR02/FL Fiber Adapter SM Simplex SC uten flens SC/PC Adapter, blå FF
Varenr FBF23018
FBF23420 FibreFabSTUZR02 Fiber Adapter SM Simplex ST ST/PC Adapter, gul FF
Varenr FBF23420
DKT 67541 67541 DKT Optisk dempeledd 01 dB SC/APC ATTN-SC/APC-1, 1250-1650 nm
Varenr DKT 67541
DKT 67544 67544 DKT Optisk dempeledd 04 dB SC/APC ATTN-SC/APC-4, 1250-1650 nm
Varenr DKT 67544
DKT 67545 67545 DKT Optisk dempeledd 05 dB SC/APC ATTN-SC/APC-5, 1250-1650 nm
Varenr DKT 67545
DKT 67546 67546 DKT Optisk dempeledd 06 dB SC/APC ATTN-SC/APC-6, 1250-1650 nm
Varenr DKT 67546

1-25 av 36 varer i listen 1 2 >>


Copyright © 2017 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
(3.17.4.24)