Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

FRAKTBETINGELSER:

Fra 01.01.15 endres det prosentvise fraktpåslaget til reel frakt. Har du spørsmål, ta kontakt!

 

PRISENDRINGER:

CableCom ser seg nødt til å øke prisene pga den voldsomme økningen i valutakurser fra 01.01.2015

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

 

 

 

 

 

 

 

Produktbeskrivelse
 

3,5/12 type

R007 3.5/12M  Konnektor 3,5/12 han Eupen 7228L PP
Varenr: R007 3.5/12M
 

Adapter/overgang

PPC NM-FF 6552929 Overgang N han - F hun måleadapter PPC Referanseadapter for testoppsett
Varenr: PPC NM-FF
 

Avgrener inne

346220 6551827 Avgrener inne 2 tap 20dB Triax 5-1000 MHz, A-TECH GRADE 1
Varenr: 346220
RMS 20V4GBDK-20 CableCom Avgrener inne 4-tap 20 dB RMS DT 1GHz, tilkoblinger på en side, U-link
Varenr: RMS 20V4GBDK-20
 

BNC komprimering

EX 59 HE-BNC PPC Konnektor BNC han QS/HE 59 PPC komprimering
Varenr: EX 59 HE-BNC
 

Bor

JCST 860QR  Ripley bor JCST 860 QR / kabel QR 860 Standard QR 860 konnektering
Varenr: JCST 860QR
 

Festebraketter

SEL3015 6552881 Styrefeste 15cm for bruk på vegg/møne. 6552881
Varenr: SEL3015
 

Fiber inne/ute

Z-024-DN-8W-M12BK CommScope FiberKabel SM Inne-Ute 24F LSZH Ø8,3mm Arid-Core Central Tube, CommScope
Varenr: Z-024-DN-8W-M12BK
 

Fiber jordforlagt

D-096-LN-8W-M12NS CommScope FiberKabel SM Ute DL 096F tørr All-Dielectric Cable, CommScope
Varenr: D-096-LN-8W-M12NS
 

HDMI kabler

370721 Triax6510592 Triax HDMI kabel 1.4, Ethernet 20,0 m. Standard Speed HDMI med Ethernet
Varenr: 370721
 

Kabeloppheng

LD801 CableCom Føringskrok med belegg LD801 lengde 215mm
Varenr: LD801
 

Klips/strips/skruer

1320114 CableCom1320114 Thorsmann Klips hvit TC10-14 13 201 14 Lev pkn 100stk
Varenr: 1320114
 

Kombi

340621 Triax6553287 Triax Digital LTE forst. 800MHz MFA621 FM/DAB/UHF 15/35/35dB, <3.5dB, 12-24Vdc
Varenr: 340621
 

LTE filter

314070 Triax6553298 Triax Digital LTE sperrefilter TBSI 259 47-782 MHz, DC, F tilkobling, innendørs
Varenr: 314070
314074 Triax6553297 Triax Digital LTE sperrefilter TBSI 257 47-766 MHz, DC, F tilkobling, innendørs
Varenr: 314074
314075 Triax6553283 Triax Digital LTE sperrefilter TBSO 257 47-766 MHz, DC, F tilkobling, utendørs
Varenr: 314075
 

MM konnektor

CC-318-291-727 Senko6948467 Senko konnektor Multimode SCPC XP Fit SC/PC XP Fit Plus 50/125 900 um OM2
Varenr: CC-318-291-727
CC-318-291-717 Senko6948463 Senko konnektor Multimode SCPC XP Fit SC/PC XP Fit Plus 50/125 250 um OM2
Varenr: CC-318-291-717
CC-318-491-517 Senko6948465 Senko konnektor Multimode SCPC XP Fit SC/PC XP Fit Plus 50/125 250um OM3 10GB
Varenr: CC-318-491-517
 

Multimode OM duplex

CC-LCLCOM3DPU3 FibreFab6948246 FiberSnor MM OM3 Duplex LC-LC 03 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLCOM3DPU3
CC-LCLC50DOR2 FibreFab6948233 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-LC 02 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLC50DOR2
CC-LCLC50DOR3 FibreFab6948234 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-LC 03 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLC50DOR3
CC-LCLCOM3DPU2 FibreFab6948245 FiberSnor MM OM3 Duplex LC-LC 02 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLCOM3DPU2
CC-LCLCOM3DPU1 FibreFab6948244 FiberSnor MM OM3 Duplex LC-LC 01 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLCOM3DPU1
CC-LCLC50DOR1 FibreFab6948232 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-LC 01 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLC50DOR1
 

Singlemode PC duplex

CC-LCLC09DYE3 FibreFab6948262 FibreFab patchesnor duplex OS2 LC/LC 3m Duplex SM 9/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLC09DYE3
 

Skap ute

161115  Triax utendørs skap 20SA-1MP  - Grå H-600mm B-140mm D-90mm
Varenr: 161115
 

Splitter DC pass

334202 Triax6550615 Triax fordeler innvendig TFS 715-2 2 veis fordeler, valgfri DC gj 65 506 15
Varenr: 334202
 

Stamkabel

52-267-03  CommScope Kabel P3 750 JCASS SM MT Jordkabel med flooding compoun
Varenr: 52-267-03
 

Tilbehør

RMS Power Spy CableCom RMS Power Spy spenningsindikator 1 GHz, 5/8 han, RFI >-100 dB
Varenr: RMS Power Spy
 

Vinkel

80010050  PPC vinkel 5/8 han m. svivel til 5/8 hun Type CP-90
Varenr: 80010050
 
Copyright © 2014 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
3.14.8.33