Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 

FRAKTBETINGELSER:

Fra 01.01.15 endres det prosentvise fraktpåslaget til reel frakt. Har du spørsmål, ta kontakt!

 

PRISENDRINGER:

CableCom ser seg nødt til å øke prisene pga den voldsomme økningen i valutakurser fra 01.01.2015

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

 

 

 

 

 

 

JANUARSALG PRODUKTER

 

Produktbeskrivelse
 

3,5/12 type

R007 3.5/12M  Konnektor 3,5/12 han Eupen 7228L PP
Varenr: R007 3.5/12M
 

Cat 6 (class E)

CSUP 8472814/10 1077422 Uniprise Cat 6 U/UTP kabel blå Media6 LSZH Kabel i 305m boks
Varenr: CSUP 8472814/10
 

Cat 7 (class F)

CSUP 760159988 1077424 Uniprise Cat 7 S/FTP kabel, hvit 3297A LSZH Kabel på 500m rull
Varenr: CSUP 760159988
 

Dempeledd F HQ

FAM-6HR 6552854 Holland Electronics HQ dempeledd 06 dB F han - F hun. 2 GHz type      6552854
Varenr: FAM-6HR
 

Fiber FTTh

OFS FA-KZX136-RLX-50 CableCom1077426 FiberKabel SM LowFriction 02F LSZH G657A1, 500 m. reelex boks, OFS
Varenr: OFS FA-KZX136-RLX-50
 

Fiber inne/ute

OFS AT-3BE12HT-144-T 1077433 FiberKabel SM Kanal 144F MiDiaSA TK LSZH QXXI, Tørr fuktsperring, PE, OFS
Varenr: OFS AT-3BE12HT-144-T
OFS AT-3BE12HT-096 1077439 FiberKabel SM Kanal 096F MiDiaSA IK LSZH Tørr fuktsperring, PE, Int. kode, OFS
Varenr: OFS AT-3BE12HT-096
OFS AT-3BE12HT-096-T 1077435 FiberKabel SM Kanal 096F MiDiaSA TK LSZH QXXI, Tørr fuktsperring, PE, OFS
Varenr: OFS AT-3BE12HT-096-T
 

Fiber jordforlagt

D-096-LN-8W-M12NS CommScope FiberKabel SM Ute DL 096F tørr All-Dielectric Cable, CommScope
Varenr: D-096-LN-8W-M12NS
 

Jumper overgang

JPLUS59CTIFEX59WSE  Modemkabel IEC-EX 01,5m hun-han hvit PPC Sig.T, Tri-Shield 59Cu, 1xSimplEX adapt.
Varenr: JPLUS59CTIFEX59WSE
 

Kabeloppheng

LC731  Spennhank for endefeste LC731 Lengde 180mm
Varenr: LC731
LD801 CableCom Føringskrok med belegg LD801 lengde 215mm
Varenr: LD801
LC729 CableCom Øyeskrue for endefeste LC729 lengde 135mm
Varenr: LC729
 

Noder fjernmatet

DELTA 57001707 CableCom Node HFC 28-70Vac Delta ONC 1131 R 1GHz, 1310nm DFB +3dBm, SCAPC
Varenr: DELTA 57001707
 

Panel 19" SM

CC-P05SCA48RH-DEMO  FibreFab panel 19" 1U svingbart 48 SCAPC Simplex adaptere, fiber organisering HS
Varenr: CC-P05SCA48RH-DEMO
 

Rør DL enkle

GACO 04134 1077409 speedpipe Ground 14 rør 14x2 oransje DL Farget/transparent rør, dir. nedgraving
Varenr: GACO 04134
 

Rør DL multi

GACO 42209 1019538 speedpipe SRV-G 40/14x7 tc rørbundle Dobbel utv. kappe, direkte nedgraving
Varenr: GACO 42209
 

Rør innendørs

GACO 06546  speedpipe 10 id rør 10x1.0 melkehvit Rør for innvendig bruk. Halogenfri.
Varenr: GACO 06546
 

Skjøter,endetettinger

GACO 10753 1019375 speedpipe EBM 07 skjøtemuffe splittbar Skjøting/rep. av rør, std. type
Varenr: GACO 10753
 

Splitter APC PLC

CC-PLC116C1AKGA11  FibreFab PLC optisk splitter 1x16, 900um SC/LC APC inn/ut, 1m. G657A, 1260-1650nm
Varenr: CC-PLC116C1AKGA11
 

Stamkabel

52-267-03  CommScope Kabel P3 750 JCASS SM MT Jordkabel med flooding compoun
Varenr: 52-267-03
 

WiFi modem

REP SU2510 RepeatIT WiFi Modem SU2510 2.4GHz Repeatit 802.11bg
Varenr: REP SU2510
 
Copyright © 2015 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
3.14.8.33