Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

 

 

 

 

 

 

Produktbeskrivelse
 

1 pos terminert

301628 6550013 Triax TMP Multiswitch 5x32 med SM nettdel, 1sat.pos+1terr.
Varenr: 301628
 

Adapter/overgang

PPC NM-FF 6552929 Overgang N han - F hun måleadapter PPC Referanseadapter for testoppsett
Varenr: PPC NM-FF
 

Avgrener inne

346220 6551827 Avgrener inne 2 tap 20dB Triax 5-1000 MHz, A-TECH GRADE 1
Varenr: 346220
RMS 20V4GBDK-20 CableCom Avgrener inne 4-tap 20 dB RMS DT 1GHz, tilkoblinger på en side, U-link
Varenr: RMS 20V4GBDK-20
 

Avgrener ute

RMS 7823KTS CableCom Avgrener ute 8 tap 23dB RMS 1GHz, utendørs type, AC pass, m. svitsj
Varenr: RMS 7823KTS
 

BNC komprimering

EX 59 HE-BNC PPC Konnektor BNC han QS/HE 59 PPC komprimering
Varenr: EX 59 HE-BNC
 

Festebraketter

SEL3015 6552881 Styrefeste 15cm for bruk på vegg/møne. 6552881
Varenr: SEL3015
 

HDMI kabler

370721 Triax6510592 Triax HDMI kabel 1.4, Ethernet 20,0 m. Standard Speed HDMI med Ethernet
Varenr: 370721
 

Jumper 5/8

JIKSMKSM60  PPC jumperkabel 5/8 han 5/8 han 1.5meter Item 75020050
Varenr: JIKSMKSM60
 

Jumper overgang

JI3512MKSM78  PPC jumperkabel 5/8 han 3.5/12 han 2.0 meter Item 75003680
Varenr: JI3512MKSM78
 

MM konnektor

CC-318-291-727 Senko6948467 Senko konnektor Multimode SCPC XP Fit SC/PC XP Fit Plus 50/125 900 um OM2
Varenr: CC-318-291-727
CC-318-291-717 Senko6948463 Senko konnektor Multimode SCPC XP Fit SC/PC XP Fit Plus 50/125 250 um OM2
Varenr: CC-318-291-717
CC-318-491-517 Senko6948465 Senko konnektor Multimode SCPC XP Fit SC/PC XP Fit Plus 50/125 250um OM3 10GB
Varenr: CC-318-491-517
 

Multimode OM duplex

CC-LCLCOM3DPU3 FibreFab6948246 FiberSnor MM OM3 Duplex LC-LC 03 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLCOM3DPU3
CC-LCLC50DOR2 FibreFab6948233 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-LC 02 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLC50DOR2
CC-LCLC50DOR3 FibreFab6948234 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-LC 03 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLC50DOR3
CC-LCLCOM3DPU2 FibreFab6948245 FiberSnor MM OM3 Duplex LC-LC 02 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLCOM3DPU2
CC-LCLCOM3DPU1 FibreFab6948244 FiberSnor MM OM3 Duplex LC-LC 01 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLCOM3DPU1
CC-LCLC50DOR1 FibreFab6948232 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-LC 01 m FF MultiModus 50/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLC50DOR1
 

Orb

ONTV1 Orb Orb Musikk Streaming Musikk til alle rom!
Varenr: ONTV1
 

Singlemode PC duplex

CC-LCLC09DYE3 FibreFab6948262 FibreFab patchesnor duplex OS2 LC/LC 3m Duplex SM 9/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLC09DYE3
 

Stamkabel

52-267-03  CommScope Kabel P3 750 JCASS SM MT Jordkabel med flooding compoun
Varenr: 52-267-03
 

Tilbehør

RMS Power Spy CableCom RMS Power Spy spenningsindikator 1 GHz, 5/8 han, RFI >-100 dB
Varenr: RMS Power Spy
 

Vinkel

80010050  PPC vinkel 5/8 han m. svivel til 5/8 hun Type CP-90
Varenr: 80010050
 
Copyright © 2014 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
3.14.2.75