Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 

 

 

 

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

 

 

 

 

 

 

LAGERSALG

 

Produktbeskrivelse
 

3,5/12 type

H053 3.5/12M PPCH053 3.5/12M Konnektor 3,5/12 han QR 715 PPC
Varenr: H053 3.5/12M
 

Adapter/overgang

Fm-5/8f 70493200 / FM-5/8F Overgang F han - 5/8 hun PPC Type FM-5/8F
Varenr: Fm-5/8f
 

Bokser/gjennomføringer

GACO 00091 00091 speedpipe C-box Type A kabelboks Skjøting, fiberkveiling og røravslutting
Varenr: GACO 00091
 

IEC konnektor

154111 154111 Konnektor IEC hun KOKWI 4 Triax vinkel RF beskytter mot LTE/4G
Varenr: 154111
154110 154110 Konnektor IEC han KOSWI 4 Triax vinkel RF beskytter mot LTE/4G
Varenr: 154110
 

Jumper 5/8

JIKSMKSM39 JIKSMKSM39 PPC jumperkabel 5/8 han 5/8 han 1 meter Type JIKSMKSM39, El. nr. 65 529 41
Varenr: JIKSMKSM39
 

Jumper F

FL6-200 FL6-200 PPC jumperkabel F han F han 5 meter RG6 Tri-Shield type.
Varenr: FL6-200
 

LTE filter

PPC ULP4-774 ULP4-774 PPC LTE lavpass sperrefilter >774 MHz Sperredybde typisk 38 dB/800 MHz
Varenr: PPC ULP4-774
 

Multimode OM duplex

CC-SCSCOM3DPU1 FibreFabSCSCOM3DPU1 FiberSnor MM OM3 Duplex SC-SC 01 m cc MultiModus 50/125 SCPC/SCPC
Varenr: CC-SCSCOM3DPU1
CC-SCSC50DOR1 FibreFabSCSC50DOR1 FiberSnor MM OM2 Duplex SC-SC 01 m FF MultiModus 50/125 SCPC/SCPC
Varenr: CC-SCSC50DOR1
CC-LCSC50DOR2 FibreFabLCSC50DOR2 FiberSnor MM OM2 Duplex LC-SC 02 m FF LCPC/SCPC, 50/125, 2 mm, orange, LSZH
Varenr: CC-LCSC50DOR2
 

Singlemode APC simplex

CC-LCA09B1 FibreFabLCA09B1 FiberHale SM LCA 01 m FF Singlemode 9/125, OS1/OS2
Varenr: CC-LCA09B1
 

Singlemode G657

CC-PC2210SM2S3Y PC2210SM2S3Y FiberSnor SM Simplex SCA-SCA 10 m cc SCAPC inn/ut, G.657.A1, 3 mm gul, LSZH
Varenr: CC-PC2210SM2S3Y
 

Singlemode PC simplex

CC-LCLC09SEY3 FibreFabLCLC09SEY3 FiberSnor SM Simplex LC-LC 03 m FF Simplex SM 9/125 LCPC/LCPC
Varenr: CC-LCLC09SEY3
 

Splitter DC pass

334202 Triax334202 Triax fordeler innvendig TFS 715-2 2 veis fordeler, valgfri DC gj 65 506 15
Varenr: 334202
 
Copyright © 2017 CableCom AS 3.0 - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
Vis mobilshop
3.15.5.7